Metalická farba hliník sprej 400ml CYKLON

Cena :
6.50€
  • Kód: 8586018940689
  • Prepravná hmotnosť: 0.4kg
  • Skladom: 3 ks
  • Výrobca: CYKLON

Opis

CYKLON METALICKÁ FARBA HLINÍK je dlhodobá ochranná hliníková vrstva na všetky kovy s dobrou elektrickou vodivosťou. Je odolný voči soliam, oteru, kyselinám, lúhom, teplotám až do 800 st.C. Je zladenou kombináciou rozpúšťadiel, laku a kovových pigmentov, ktorá zaručuje výborné krycie schopnosti a antikoróznu ochranu.

Oblasť použitia: Na ochranu zváraných a strihaných miest, potrubí, oceľových konštrukcií, diskov kolies, výfukov, karosérií a pod. Použiteľný je všade tam, kde sú kladené nároky na vyššiu odolnosťvoči korózii a teplote.

Návod na použitie: Povrch dôkladne prebrúsiť, očistiť a odmastiť. Nerovnosti prípadne vyrovnať tmelom. Nádobu priviesť do izbovej teploty a silno potriasť (minimálne 2 minúty od počuteľného nárazu guličiek). Urobiť skúšobný nástrek pre porovnanie odtieňu. Striekať zvisle a vodorovne zo vzdialenosti cca 25cm. Lakované plocha nesme mať pod +5 st.C. Kovové časti teplejšie ako +30 st.C by sa nemali povrchovo upravovať. Pri striekaní z väčšej vzdialenosti vznikne jemná vrstva hliníkového prachu, ktorá sa zotrie - to nie je závadou. Pod touto vrstvou je plnohodnotný lak. Po ukončení práce obráťte nádobu hore dnom a krátko stlačte ventil na prečistenie ventilu. Záruka 5 rokov od dátumu výroby uvedeného na obale.